Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Back
pt: Voltar

en: Card Type
pt: Tipo do cartão

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: francês

en: Italian
pt: italiano

en: Spanish
pt: espanhol

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Dutch
pt: holandês

en: Swedish
pt: sueco

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Language preference
pt: Linguagem de Preferência

en: Reserved.
pt: Reservado
