Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Back
ru: Назад

en: Card Type
ru: Тип карты

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Euro
ru: Евро

en: Dutch
ru: Нидерландский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Payment Type
ru: Тип Платежа

en: Payment method title
ru: Заголовок метода оплаты

en: Submit Order
ru: Оплатить

en: Euro (EUR)
ru: (EUR) Евро

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения
