Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Card Type
th: ชนิดบัตร

en: English
th: ภาษาอังกฤษ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย
