Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Back
vi: Trở lại

en: Card Type
vi: Loại thẻ

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Payment method title
vi: Tiêu đề phương thức thanh toán

en: Submit Order
vi: Đệ trình Đơn hàng

en: Order complete
vi: Đơn hàng hoàn thành
