Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Swedish
am: ስዊድንኛ
