Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Back
be: Назад

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Dutch
be: Галандская

en: Swedish
be: Швецкая
