Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།
