Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Back
ca: Enrere

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Dutch
ca: Holandès

en: Swedish
ca: Suec

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
