Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Language preference
cy: Dewis iaith
