Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Currency
es: Moneda

en: Back
es: Atrás

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Unknown error
es: Error desconocido

en: Dutch
es: Holandés

en: Swedish
es: Sueco

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Submit Order
es: Finalizar Compra

en: Order complete
es: Pedido completo

en: Language preference
es: Idioma preferido
