Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Back
gl: Voltar

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: Dutch
gl: Holandés

en: Swedish
gl: Sueco

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua
