Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Back
hy: Հետ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն
