Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Back
it: Indietro

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Dutch
it: Olandese

en: Swedish
it: Svedese

en: Payment method title
it: TItolo metodo di pagamento

en: Submit Order
it: Invia ordine

en: Order complete
it: Ordine completato

en: Language preference
it: Preferenze lingua
