Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Back
ja: 戻る

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Euro (EUR)
ja: ユーロ(EUR)

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Language preference
ja: 言語設定
