Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Back
nn: Attende

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Language preference
nn: Føretrekt språk
