Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Back
pl: Wstecz

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Language preference
pl: Preferencje językowe

en: Your order has been canceled.
pl: Twoja zamówienie zostało anulowane.

en: Icon on payment title
pl: Ikona na tytule płatności

en: no logo
pl: brak logo

en: Order canceled
pl: Zamówienie zostało anulowane
