Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Swedish
sq: Suedisht
