Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Back
sv: Tillbaka

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Dutch
sv: Holländska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Language preference
sv: Språkinställning
