Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Back
te: వెనక్కి

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Language preference
te: భాషా ప్రాధాన్యత
