Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Currency
uk: Валюта

en: Back
uk: Назад

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Euro
uk: Євро

en: Dutch
uk: Голландська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Euro (EUR)
uk: Євро (EUR)

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Holland
uk: Голандія
