Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Currency
ur: کرنسی

en: Back
ur: واپس

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Swedish
ur: سویڈش
