Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Back
ar: رجوع

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Euro
ar: اليورو

en: Dutch
ar: هولندية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
