Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Back
hi: वापस

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Euro
hi: यूरो

en: Dutch
hi: डच

en: Swedish
hi: स्वीडिश
