Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Back
id: Kembali

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai
