Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური
