Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ
