Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Swedish
ku: سویدی
