Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Back
lv: Atpakaļ

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Euro (EUR)
lv: Eiro (EUR)

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda
