Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Dutch
sr: холандски
