Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Back
th: กลับ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Euro
th: ยูโร

en: Payment method title
th: ชื่อวิธีการชำระเงิน

en: Submit Order
th: ส่งรายการสั่งซื้อ

en: Order complete
th: การสั่งซื้อเสร็จเรียบร้อย

en: Language preference
th: ตั้งค่าส่วนตัวเกี่ยวกับภาษา
