Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Back
cs: Zpět

en: Card Type
cs: Typ karty

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka
