Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Back
el: Πίσω

en: Card Type
el: Τύπος κάρτας

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Euro
el: Ευρώ

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Language preference
el: Γλώσσα προτίμησης

en: MasterCard
el: Mastercard
