Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Swedish
eo: Sveda
