Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Back
he: אחורה

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Euro
he: יורו

en: Dutch
he: הולנדית

en: Swedish
he: שוודית

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Language preference
he: העדפות שפה
