Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Back
hr: Natrag

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
