Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Dutch
jv: Belanda

en: Swedish
jv: Swedia
