Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Dutch
ne: डच

en: Swedish
ne: स्वीडिश
