Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Currency
pt: Moeda

en: Back
pt: Voltar

en: Card Type
pt: Tipo de Cartão

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Unknown error
pt: Erro desconhecido

en: Dutch
pt: Holandês

en: Swedish
pt: Sueco

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Language preference
pt: Preferência de idioma
