Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Back
sk: Späť

en: Card Type
sk: Typ Karty

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Language preference
sk: Nastavenia jazyka
