Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Back
fa: بازگشت

en: Card Type
fa: نوع کارت اعتباری

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Euro
fa: یورو

en: Dutch
fa: هلندی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Language preference
fa: تنظیمات زبان

en: MasterCard
fa: مستر کارت
