Paybox payment for Ubercart (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Back
is: Til baka

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Euro
is: Evra

en: Dutch
is: Hollenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun
