Paybox payment for Ubercart (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Back
lt: Atgal

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos
