Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Back
nl: Terug

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur
