Paybox payment for Ubercart (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Back
tr: Geri

en: Card Type
tr: Kart Türü

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: American Express
tr: Amerikan Express

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: Euro
tr: Avro

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Language preference
tr: Dil ayarları

en: American Dollar
tr: Amerikan Doları
