PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Unknown
af: Onbekend

en: English
af: Engels

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans
