PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Language
bg: Език

en: Unknown
bg: Непознат

en: English
bg: Английски

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: Live
bg: Живот

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Order complete
bg: Поръчката завършена

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.
