PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: English
cy: Saesneg

en: Japanese
cy: Siapanaeg

en: Korean
cy: Corëeg
