PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Unknown
da: Ukendt

en: English
da: Engelsk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Live
da: Eksisterende

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Currency code
da: Valutakode

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
da: Transactioner kan kun behandles i en valuta, der fremgår af listen.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
da: Tilmeld dig og benyt en Sandbox konto til testbrug.
