PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།
