PayDollar PayGate (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε
